Aktuality

Svářečka optických vláken - možnost zapůjčení

Svářečka optických vláken - možnost zapůjčení

svarecka optickych vlaken inno view6s sestava ies563934

Svářečka optických vláken INNO View6S

Nabízíme k zapůjčení pro budování optických tras například v rozhlehlých firmách, školách a podobně, svářečku optických vláken INNO View6S

Popis svářečky:

Svářečka optických vláken INNO View6S je díky robustní konstrukci s ochrannými prvky, tvrzenému sklu, prachu vzdornosti a voděodolnosti velmi spolehlivým pomocníkem. Velký 5" dotykový displej s vysokým rozlišením a intuitivním grafickým rozhraním poskytuje uživatelům velký a čistý obraz vlákna. Dvojitým poklepáním můžete vlákno přiblížit až 520x (největší zvětšení na světě). Tři LED diody osvětlující svářecí komoru umožňují svařování i v neosvětleném prostředí. Díky upravené konstrukci držáků elektrod a vodící V-drážky se podařilo zajímavě snížit cenu při zachování všech technických parametrů. Svářečka umožňuje navaření Splice-On konektorů na vlákno.

 

Ceny zápůjčky:

Zapůjčení svářečky:

1 Hodina - 650 Kč

1 den - 07:00 - 18:00 - 3600 kč

Na Týden (5 prac dní) 16000 Kč

Na víkend (pátek - pondělí): 4800Kč

S technikem: + 750 / hodina

Při zapůjčení bez technika požadujeme předložení certifikace pro práci se svářečkou a vratnou zálohu ve výši: 30 000 Kč

Rozšíření pokrytí vysokorychlostním internetem pro obce Kněžice, Osek a Dubečno

Rozšíření pokrytí vysokorychlostním internetem pro obce Kněžice, Osek a Dubečno

Dnes pracujeme na rozšíření pokrytí internetovým signálem na obce Kněžice, Osek a Dubečno. Pokud bydlíte v těchto obcích a máte zájem o připojení, neváhejte nás kontaktovat.  Můžete využít i naši službu přepojení od současného poskytovatele zdarma a k tomu internet na měsíc zdarma.

Plánovaná úprava na páteřním vysílači na sile v Novém Bydžově 18.11.2019

Plánovaná úprava na páteřním vysílači na sile v Novém Bydžově 18.11.2019

18.11.2019 proběhne na sile v Novém Bydžově úprava páteřního vysílače. Vše by mělo být hotové do 12 hodin a pravděpodobně nedojde k výpadku poskytovaných služeb.

Vysokokapacitní připojení v ulici Dr.Ezopa v Novém Bydžově

Bytový dům v ulici Dr. Ezopa jsme připojili velkokapacitním spojem s propustností až 2,4 Gbps. V tomto domě v Novém Bydžově nabízíme připojení rychlostí až 90 Mbit/s. Více informací o tarifech nabízených v této lokalitě získáte kliknutím na odkaz. Pokud máte zájem o připojení vašeho domu v námi pokrytých městech podobným způsobem, neváhejte nás kontaktovat.